מה זה PPC?

PPC הוא מודל פרסום מקוון שבו מפרסמים משלמים בכל פעם שמשתמש לוחץ על אחת המודעות המקוונות שלהם.

קידום אתרים – גוגל ממומן

קידום אתרים הפך להיות בארץ ובעולם תחום מאד חשוב והכרחי וכל  אחד רוצה להתקדם בו כמה שאפשר בכדי להביא את העסק שלו לחשיפה גדולה כמה שאפשר אך הבעיה שזה עולה הרבה מאד כסף ולוקח לזה המון זמן ולכן נכנסת לתמונה השיטה לקידום אתרים בגוגל ממומן.

בכדי שהגולשים יהיו מודעים בכלל לקיומי של העסק שלכם אתם חייבים ללא ספק להגיע למיקום גבוה ואטרקטיבי וכמובן שעדיף לקדם אתר במנוע החיפוש גוגל מכיוון שלגוגל יש יותר מתשעים אחוז מהחיפושים בכל האינטרנט.

גוגל ממומן למעשה כרוך בתשלום לגוגל וגוגל דואגת לביא את האתר שלכם ללא שום קשר למיקומו הקודם בלחיצת כפתור והכנסת כרטיס אשראי אל המקום הראשון בעמוד הראשון.

לגוגל ממומן יש יתרונות רבים:

שיפורה של הרלוונטיות- האפשרות לשוט באילו מונחים יהיו כמילת חיפוש נותנת לנו אפשרות לעבוד בצורה ממוקדת יותר ובכך להעלות את אחוזים הכניסות לאתר שלנו באופן ממוקד.

בחירה של התקציב- גוגל נותנת לנו אפשרות לבחור בכל יום כמה כסף נרצה להוציא במקסימום זאת אומרת שעם היום אנחנו רוצים לבזבז במקסימום מאה שקל וכל קליק יעלה חמש שקל לאחר עשרים כניסות לאתר שלנו דרך המודעה האתר יוסר מהמודעה ויחזור למיקום שיהיה לפני פרסום המודעה וגוגל תחזיר אותו שוב לאותו מיקום בסימן מודעה רק לאחר יום.

כמובן שיש גם חסרונות לגוגל ממומן:

גוגל ממומן עולה לא מעט כסף אתם יכולים לשלוט על כמות ההוצאות זה ברור אך עם לא תוציאו איך תרוויחו ? ולכן חייב לבזבז כסף והרבה ובאופן אין סופי עם רוצים להישאר מקום ראשון באופן ממומן, בשונה בקידום אורגני קידום ממומן לא מפסיק לעלות כסף ותמיד צריך לשלם עליו.

פרסום בגוגל ממומן הוא תהליך טוב שללא ספק ימנף את העסק שלכם אך בשביל להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר שתוכלו להגיע מקידום ממומן שאילצו להשתמש באיש מקצוע שהוא ללא ספק מקצוען אמיתי שיודע ומכיר היטב את כל תהליך הקידום הממומן ושידע לבחור את מילות החיפוש המתאימות ויעשה הכל בכדי לפרסם את העסק שלכם כמה שיותר.

המומחים שלנו

דברו איתנו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אישית!

קצת עלינו

אנחנו קבוצה מלוכדת של אנשים שאוהבים את המיקצוע שלנו ורעבים להוכיח מה אנחנו יכולים לעשות

המשימה שלנו

למצב אותך הלקוח בדף הראשון של מנוע החיפוש ולדאוג לזרם לידים על בסיס קבוע

מה אנחנו מציעים

דילוג לתוכן