להתחדש ולקנות קלנועית חדשה – מתי?

במצבים מסוימים מפאת שינויים גופניים או צרכים שעולים עם הגיל עולה על הפרק רכישת קלנועית. זו כלי רכב חשמלי קטן אשר מספק מענה לחלק לא מובטל משכבת גיל הזהב. אבל לא רק להם אלא גם למי שיש להם צורך להתנייד בקלות ולחמוק מהפקקים במרחבים מצומצמים כמו למשל לשנע קניות מהסופר, שקי כביסה ועוד. בכל המקרים הללו ובמקרים נוספים מעוניינים לבדוק רכישת קלנועית. גם כאשר הקלנועית הקיימת יוצאת מכלל שימוש או שרוצים לשדרג מקלנועית יחיד לזוגית – יש לרכוש קלנועית או אופניים חשמליות אחרת.

מתחמי מגורים לגיל הזהב

אם יקיריכם עברו למגורים במתחם לגיל הזהב הרי שייתכן מאוד שתרצו להקל עליהם את הניידות ביומיום ולרכוש עבורם קלנועית. מתחמי גיל הזהב הם לרוב מתחמים רחבי היקף בהם ממוקמים תשתיות שונות לטובת הדיירים כמו למשל אולם תרבות, חדר אוכל ועוד. עבור חלק מהדיירים הליכה ברגל פחות אפשרית ולכן כאן נכנסת לתמונה קלנועית. חשוב כמובן לוודא שיש מקום לחניית הקלנועית. לרוב זו לא באמת בעיה משום שקלנועית כמו ריקשה או תוק תוק תוספת מרחב מצומצם יחסית וניתן למקמה בכניסה לבית. במקרה של קרוונים למשל חנייה היא לא דבר מובן מאליו, אבל במקרה של תוק תוק, ריקשה או קלנועית הפתרון הרבה יותר פשוט וזמין בהקשר הזה.

בקיבוץ או במושב

עבור גילאי הזהב שמקום מגוריהם הוא לא בעיר הגדולה אלא בקיבוץ או יישוב קהילתי – קלנועית מספקת פתרון מצוין. קיבוצים ויישובים קהילתיים לרוב בנויים כך שמוקדים שונים במקום ממוקמים במרחק הליכה או נסיעה קצרה. ובמקרים מסוג זה קלנועית היא מצוינת. היא מאפשר גישה זריזה ופשוטה לסופר בקיבוץ, למרכז התרבות או לחדר האוכל – ולכן היא כלי שימושי מאוד במקרים מסוג זה.

למטפלים ומטפלות

יש לא מעט מבוגרים אשר נעזרים במהלך היומיום שלהם במטפל או מטפלת על מנת לבצע סידורים כמו קניות או ביקור במרפאה. במקרה כזה יעיל מאוד השימוש בקלנועית זוגית. המטפל והאדם המבוגר יכולים יחדיו בהנאה לנסוע בקלנועית לסידורים. יתרון נוסף בולט הוא שאם האדם המבוגר לא כשיר על מנת לנהוג בעצמו הרי שמטפל נוהג במקומו. מדובר בפתרון נפלא ושימושי בהחלט למצבים מסוג זה.

ולמקרים נוספים

ונציין שיש מקרים נוספים בהם עולה על הפרק קלנועית או אופני ריקשה כמו למשל במקרים של שלילת רשיון. נסיעה עם קלנועית לא דורשת רישיון נהיגה ולכן מי שרישיונם נשלל לצמיתות או לתקופה זמנית ימצאו פתרון ניידות נהדר באמצעות הקלנועית. הדבר מאפשר להם לבצע קניות, סידורים אישיים, ביקור בני משפחה בבית אחר וכו'. חשוב לשים לב שלא ניתן לנסוע בקלנועית בדרכים בין עירוניות ולכן היא מאפשרת ביצוע סידורים וביקורים בסביבה הקרובה בלבד. יחד עם זאת מדובר עדיין בפתרון נהדר המקל בצורה משמעותית בהתנהלות היומיומית – עבור מי שרישיון הנהיגה שלהם נשלל מהם.

אם גם עבורכם רלוונטי רכישת קלנועית חדשה או יד שנייה, הרי שתוכלו למצוא שפע של דגמים בסוכנויות השונות. בדקו עוד היום את הדגמים אשר רלוונטיים עבורכם, ובחרו את הקלנועית או אופניים חשמליים האולטימטיבית עבורכם. גם אופני ריקשה (תוק תוק) זו בחירה מצוינת.

דילוג לתוכן